Reetha

  Reetha

  Lek 900
   DESCRIPTION

   La Reetha (Aritha) është ideale si një trajtim për lëkurën normale ashtu dhe të ndjeshme. Duke pasur parasysh praninë e lartë të saponinave, ai pastron flokët me yndyrë pa ndryshuar pH e kokës. Ajo ushqen flokët duke i bërë ato jetike dhe me shkëlqim. Duke pasur parasysh vetitë e tij pastruese shpesh përdoret si trajtim kundër morrave dhe zbokthit.

    SI PËRDORET:

   Përzjeni sasinë e nevojshme të pluhurit me ujë të nxehtë, derisa të merrni një masë jo shumë të trashë. Vendoseni në flokë të pastruar lehtë dhe pak të lagur. Mbështilleni me letër alumini dhe lëreni të veprojë ndërmjet 15 dhe 30 minuta. Pas kohës së pritur,  shpërlahet floku dhe vazhdo me tharjen normale. Rekomandohet për përdorim me Paketimin e Balancimit të Kënës Neutrale ose Sebum. Këshillohet që paketën ta mbani gjithnjë të mbyllur fort.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP