Krem për Fytyrën me Verbena dhe Myshk Islandez SPF 15%

  Krem për Fytyrën me Verbena dhe Myshk Islandez SPF 15%

  Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Thalia Natural Beauty ka tashmë zgjidhjen që lëkura juaj të ketë raportin ideal të yndyrës, të mos bllokojë poret tuaja dhe të duken të shëndetshme.

   Ka efekte shëruese në lëkurë, e mbron atë nga yndyra dhe siguron hidratim afatgjatë. Gjithashtu rigjallëron lëkurën me aromën e freskët të smaltit. Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB me faktorin e saj të mbrojtjes 15 SPF.

    Përdorimi:

   Butësisht vendosni produktin në fytyrën dhe qafë dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë pasi përmban filtra mbrojtës nga dielli.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP