Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals
Pudër Pluhur -IDUN Minerals

  Pudër Pluhur -IDUN Minerals

  Lek 3,700
   DESCRIPTION

   Pudra puhur shërben për të fiksuar  fondatinën  tuaj pas aplikimit . Përbëhet nga minerale të shtypura dhe shumë të pastra dhe jep një rezultat  velvet  me  efekt mat.

   Përdoret  për të realizuar më mirë mbulimin e fondatinës  tuaj. Paketimit fleksibël i shtohet  një pasqyrë e  integruar e cila e bën atë të përsosur për ta përdorur gjatë ditës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, vecanërisht për  lëkurën e ndjeshme.

   Përbërësit më të rëndësishëm janë mineralet e pastra .

   I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, gjithashtu dhe lëkurën e ndjeshme.
   Ka një formulë që  fikson makeup-in  dhe e mban  gjatë në fytyrë.

   Paketim fleksibël me një pasqyrë të integruar

   Pesha: 3,5 gram

   Mica, Silica, Zinc stearate, Caprylic/Capric triglyceride, Octyldodecanol, Magnesium stearate, Polymethyl methacrylate, Lauroyl lysine, Phenethyl Alcohol, Caprylyl glycol, [+/-] CI 77492, CI 77491, CI 77499

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP