Skip to product information
1 of 1

Modastika

Pudër Fiksuese+Fondatinë kompakte

Pudër Fiksuese+Fondatinë kompakte

Regular price Lek 999 ALL
Regular price Sale price Lek 999 ALL
Sale Sold out
Tax included.

 

1+1 falas!

Pudër Fiksuese Gizzene

Pudra kremoze është një zgjedhje e mirë për lëkurë të thatë ose të maturuar.

Siguron një mbulim mesatar dhe të plotë duke ndihmuar lëkurën të duket e butë dhe e mëndafshtë. 

Kjo fondatinë krem nga Gizzene Paris jep një përfundim natyral sapo aplikohet,është perfekte për përdorim të përditshëm dhe një pamje të kuruar.

View full details