Prodigiuos - Volum për flokët, shkëlqim dhe butësi

  Prodigiuos - Volum për flokët, shkëlqim dhe butësi

  Lek 3,100
   DESCRIPTION


   • Trajtim i menjëhershëm pa patur nevojë për shpëlarje
   • Jep volum e butësi
   • Ka efekt të shndritshëm dhe rigjallërues, pa e bërë flokun të yndyrshëm
   • Formulë me vajërat biologjikë të veçantë të Jojobas, Arganit,Arrës së Kokosit etj
   • Rihidratojnë dhe rigjenerojnë flokët, duke rikonstrukturuar fibrën kapilare
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP