Prodigious Luminescent Serum

  Prodigious Luminescent Serum

  Lek 3,500
   DESCRIPTION

   Çdo pikë është një thesar me vitamina dhe minerale

   • Ideal për të luftuar rrudhat
   • Për të ndriçuar, ushqyer dhe vepruar me rrudha të thella
   • Efektivitet maksimal falë acidit hialuronik dhe pigmenteve të shkëlqyeshme

   Përdorimi:

   Aplikojeni produktin në zonat që dëshironi ti trajtoni dhe masazhojeni me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP