Prodigious Helix - Serum

  Prodigious Helix - Serum

  Lek 4,500
   DESCRIPTION
   Një eliksir i bukurisë:
   • Trajtim inovativ multifunksional rigjenerues
   • Performon një efekt intensiv hidratimi
   • Stimulon tërheqje të lëkurës
   • Rrit prodhimin e kolagjenit të ri
   • Eleminon njollat kafe
   • I pasur me sekrecion kërmilli të filtruar

   Përdorimi:

   Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Për efekt më intensiv, e rekomandojmë që të përdoret bashkë me kremin Prodigious Helix 

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP