Prodigious Helix - Serum për konturet e syve dhe buzët

  Prodigious Helix - Serum për konturet e syve dhe buzët

  Lek 4,100
   DESCRIPTION

   Prodigious Helix - Serum për sytë dhe buzët

   Përbërës të lëhtë dhe të rafinuar me veprim hidratues, rigjenerues dhe zbutës të syve e buzëve, bazuar në sekrecionin e kërmillit të mikrofiltruar, që intensivisht stimulon rigjenerimin progresiv të indeve ne zonën e syve dhe te buzëve. Formula Prodigious ushqen, mbron dhe perfeksionon lëkurën, duke reduktuar rrudhat falë veprimit sinergjik të antioksidantëve nga peptidët e fuqishëm dhe kombinimi ekskluziv i substancave si Coenzyme Q10, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Red Vine Stem Cells, Biological CO2 Extract of Carrot, Oryzanol dhe Vitamin E.Këto theksojnë veprimin  kundër plakjes dhe tërheqjen e lëkurës, duke promovuar sintezën e kolagjenit dhe duke ulur shenjat e rrudhave. Gjithashtu mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV. Ekstraktet dhe vajërat organikë të çmuar pasurojnë këtë serum, për t’i dhënë syve dhe buzëve aparencë me të shkëlqyeshme dhe kompakte.

   Përdorimi:

   Aplikojeni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, në zonat e caktuara plotësisht të pastruara duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP