Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë për lëkurën

  Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë për lëkurën

  Lek 4,000
   DESCRIPTION

   Prodigious Helix - Hidratues, zbutës dhe pastrues i thellë per lëkurën

   Ka një formulë me bazë sekrecion kërmilli, i cili ka veti hidratuese, zbutëse dhe pastruesi të thellë. Formula është përmirësuar falë acideve të frutave (Red Vine, mollë dhe limon) dhe Acid Tartaric  e cila vepron si pastrues i lehtë, po ashtu si ushqyes dhe mbrojtës i lëkurës, në mënyrë që të lejohet prodhomi i kolagjenit, për rigjenerim intensiv të qelizave. Sinergjia midis ekstrakteve organik të Rocket, Indian Fig dhe lipozomeve të Gliciterric acid, qetësojnë irritimet dhe skuqjet. Është përqëndrues unik dhe rigjenerues që zbut dhe e bën lëkurën uniforme, duke përmirësuar elasticitetin e lëkurës për të patur lëkurë si mëndafshi.

   Përdorimi:

   Aplikojeni me lëvizje rrethore duke e masazhuar në të gjithë trupin, derisa të përthithet plotësisht, të paktën një herë në ditë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP