Skip to product information
1 of 2

Modastika Cosmetics

Pluhur mbushës për vetullat

Pluhur mbushës për vetullat

Regular price Lek 900 ALL
Regular price Lek 900 ALL Sale price Lek 900 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color
Me paletën e pluhurit të vetullave ju mund të stiloni  vetullat tuaja si një profesioniste. Paleta përfshin dy tone ngjyrash të përafërta  që të kombinuara së bashku  krijojnë hije natyrale. E përfshirë gjithashtu është një furçë  dy-në-një, njëra anë me një furçë këndore dhe tjetra me një furçë ballore.
Një produkt kozmetike i cili përdoret për mbushjen, formimin dhe krijimin e një pamjeje sa më natyrale dhe nuk duhet të mungojë kurrë në cantën tuaj të makeup-it.
View full details