Për flokë të shëndetshëm

  Për flokë të shëndetshëm

  Lek 2,090 Lek 2,400
   DESCRIPTION

   Pluhuri Moringa, i marrë nga gjethet e bimës, është i pasur me vitamina (grupi B, biotinë, acid folik, A, C dhe E), proteina, minerale, përfshirë kalium dhe kalcium. Hidraton dhe forcon strukturën e flokëve, duke siguruar lëndët ushqyese thelbësore për të parandaluar dobësimin e saj dhe rënien vijuese. Ai gjithashtu ka një veprim pastrues dhe zbutës.Paketa e Riforcimit është një përzierje e pluhurave të drithërave dhe barishteve, specifike për trajtimin e shëndetshëm dhe forcues të flokëve. Përbërja siguron një sinergji të pluhurave të tilla si: mel, nasturtium, bisht kali, jonxhë, thupër, fenugreek dhe marshmallow. Duke qenë e pasur me kripëra minerale, sidomos silic (acid silic) si dhe magnez dhe hekur, aminoacide squfuri (cistinë dhe metioninë) dhe mukilazh, Paketa ndihmon në ruajtjen e mirëqenies së strukturave të keratinës (flokëve dhe thonjve) dhe u ofroni atyre forcë dhe gjallëri. *

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP