Skrab Trupi me Ekstrakt Vaj Ulliri

  Skrab Trupi me Ekstrakt Vaj Ulliri

  Lek 600
   DESCRIPTION

   Takohuni me një lëkurë të butë bebe-je!

   Informacione mbi produktin:

   Skrab për trupin me përbërje të vajit të ullirit Thalia Natural Beauty, pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë agjentëve natyralë të marrë nga vaji ulliri intensiv dhe bërthama e kajsisë. Ndihmon gjithashtu që lëkura juaj të ketë një pamje bebe dhe mëndafshi. Vaji i ullirit i pasur me vitamina K dhe E. Përmban kalcium, natrium, kalium dhe hekur. Vaji i ullirit është përdorur për kujdesin e lëkurës që nga kohërat antike të historisë. Arsyeja më e madhe për këtë është se struktura e lëkurës dhe kimia e vajit të ullirit janë jashtëzakonisht të përshtatshme me lëkurën. Me karakteristikën e tij unik hidratues, vaji i ullirit gjithashtu bën lëkurën tuaj që të duket më fleksibile dhe e pastruar. Bërthama e kajsisë ka vitamina A, D, K dhe B17. Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Duhet të përmendim gjithashtu se bërthama e kajsisë përmban çdo element që i duhet lëkurës. Nëse përdoret rregullisht, skrabi për trupin me vaj ulliri Thalia Natural Beauty siguron një lëkurë të lëmuar. Formula e saj është e përshtatshme për vlerat e pH të lëkurës tuaj.

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni produktin 2 ose 3 herë në javë me një masazh ndërsa bëni dush. Fërkojeni në pjesët e trupit që dëshironi me lëvizje rrethore dhe më pas lajeni me ujë të bollshëm.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP