Skrab Trupi me Ekstrakt Shege

  Skrab Trupi me Ekstrakt Shege

  Lek 600
   DESCRIPTION

   Mos të shuhet kurrë rinia juaj me një produkt të mundësuar nga vetitë antioksiduese të shegës!

   Informacione mbi produktin:

   Skrab për trupin,Thalia Natural Beauty me ekstrakt shege pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë ekstraktit të saj intensiv të shegës dhe agjentëve natyralë të marrë nga bërthama e kajsisë. Me vetitë antioksiduese të ekstrakteve të shegës, ndihmon lëkurën tuaj të rinohet. Ju bën të ndiheni më dinamik me aromën e saj të këndshme dhe energjike. Shega përmban mjaft vitamina C, B1 dhe B2, hekur dhe kalium. Shega gjithashtu ka veti të tilla si zbutjen e lëkurës dhe mbrojtjen e saj nga infeksionet. Bërthama e kajsisë ka vitamina A, D, K dhe B17; Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Duhet të përmendim gjithashtu se bërthama e kajsisë përmban çdo element që i duhet lëkurës.

   Nëse përdoret rregullisht, skrabi për trupin Thalia Natural Beauty me ekstrakt shege, i cili i shton forcë fuqisë së tij me ekstrakt shege dhe ekstrakt të farës së kajsisë, ju siguron një lëkurë të lëmuar. Formula e saj është e përshtatshme për vlerat e pH të lëkurës tuaj.

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni produktin 2 ose 3 herë në javë me një masazh ndërsa bëni dush. Fërkojeni në pjesët e trupit që dëshironi me lëvizje rrethore dhe më pas lajeni me ujë të bollshëm.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP