Patch për Konturin e Syve , me Sekrecion Kërmilli

  Patch për Konturin e Syve , me Sekrecion Kërmilli

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Patch sysh i formuluar me ekstraktin inovativ të luleve të lëpushës, ndriçues, me efekt lifting, i cili ndihmon në relaksimin e zonës së konturit të syve, me ekstraktin e çmuar të kërmillit, hidratues dhe i pasur me lëndë ushqyese, të cilat në sinergji japin një freski dhe çlodhje.

   Formati: 4 ml / 0,14 fl.oz.

   Shtypeni paketimin pak përpara se ta hapni për ta shpërndarë mirë produktin. Aplikojeni copëzën nën sy, lëreni të veprojë për 10-15 minuta, hiqni copëzën dhe masazhoni lëngun e mbetur derisa produkti të përthithet plotësisht. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

   Mbajeni larg fëmijëve.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP