Larës në formë shkume Midnight

  Larës në formë shkume Midnight

  Lek 700
   DESCRIPTION

   Arrini një lëkurë të pastër, të gjallë me strukturën e dendur dhe kremoze të shkumës pastruese dhe ekuilibruese të fytyrës Thalia Natural Beauty Midnight Rose!

    Informacione mbi produktin:

    Shkumë pastruese dhe ekuilibruese e fytyrës për pastrimin e fytyrës, Thalia Natural Beauty Midnight Rose, një nga produktet speciale të serisë, pastron butësisht fytyrën tuaj falë ujit të pasur me trëndafila dhe formulës së tij të veçantë pa sapun. Falë strukturës së saj të dendur dhe kremoze dhe notave të buta të trëndafilit, lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër, dhe të freskët. Trëndafili ka veti antioksiduese me vitaminën C në përmbajtjen e saj; rinon dhe rigjallëron lëkurën tuaj. Ai ndihmon në heqjen e rrudhave. Depërton lehtësisht në lëkurën tuaj me vajrat natyralë që përmban. Dhe sigurisht që është një pastrues i shkëlqyeshëm i lëkurës, plus që ka veti antibakteriale. Ne ju rekomandojmë që të kompletoni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me kremin pastrues dhe balancues të fytyrës Thalia Natural Beauty Midnight Rose.

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni shkumën pastruese dhe ekuilibruese të fytyrës  Thalia Natural Beauty Midnight në fytyrën tuaj të lagur në mëngjes dhe ose në mbrëmje duke e masazhuar, shpëlajeni me ujë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP