Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Pastrues Shkumues me Perla dhe Peptide

Pastrues Shkumues me Perla dhe Peptide

Regular price Lek 700 ALL
Regular price Sale price Lek 700 ALL
Sale Sold out
Tax included.

A jeni gati për hapin e parë të një rituali të përsosur të kujdesit për lëkurën me shkumën e anti-plakjes të Thalia Natural Beauty Perlë & Peptide?

Informacione mbi produktin:

Pastruesi në formë shkume me perle & peptide ju mundëson një efekt të dukshëm anti-rrudhë dhe falë këtij produkti lëkura do të jetë më e qartë, e ndritshme, e hidratuar dhe e re. Kjo seri e re nga Thalia është një ritual efektiv i kujdesit për lëkurën i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të dukshme të rrudhave dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj. 

Ky pastrues kremoz i butë heq butësisht përbërësit e vendosur në lëkurë, yndyrat sipërfaqësorë dhe papastërtitë pa ndryshuar ekuilibrin natyror të hidratimit të lëkurës. Ajo freskon dhe zbut lëkurën me formulën e saj pa sapun dhe ekstrakte bimore. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës. Perla, është përbërësi kryesor i kësaj serie me formën e saj pluhur dhe përbërësit e veçantë anti-plakje.

Pluhuri i perlave ka një strukturë organike dhe përmban shumë minerale të dobishme për lëkurën, si dhe proteina dhe më shumë se 20 aminoacide. Peptidet antibakteriale luajnë një rol aktiv në rregullimin e metabolizmit. Acidi hialuronik gjithashtu hidraton, lëmon, forcon dhe natyrisht, rinovon lëkurën. Përfundoni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën kundër plakjes me hapat e serisë Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age.

 Përdorimi i produktit:

Hidhni shkumën pastruese të fytyrës kundër plakjes në një sasi me madhësi arre në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni atë në fytyrë dhe qafë me një masazh të lehtë. Pasi të keni pritur për 1-2 minuta, shpëlajeni me shumë ujë.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details