Pastrues shkumues për fytyrën dhe sytë

  Pastrues shkumues për fytyrën dhe sytë

  Lek 2,700
   DESCRIPTION

   Heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe make-upin, duke e lënë lëkurën të hidratuar.

   • Heq edhe make-upin e papërshkueshme nga uji

   • Përmban hidratimin që ka vetë lëkurës, glicerinë dhe PCA
   • Falë AHA nga mollët, eksfolion butësisht
   Për lëkurë normale / yndyrshme.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP