Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Pastrues për makeup

Pastrues për makeup

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Pastrues për makeup në formë vaji .Pastron makeup-in shpejt dhe largon gjithë papastërtitë. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Jep një efekt butësie dhe lë fytyrën e tonifikuar dhe hidratuar.
View full details