Pastrues për Makeup

  Pastrues për Makeup

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Pastrues për makeup në formë shkume.Pastron makeup-in shpejt dhe largon gjithë papastërtitë. E përshtatshme për përdorim të përditshëm. Jep një efekt butësie dhe lë fytyrën e tonifikuar dhe hidratuar.


   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP