Pasqyra të do

  Pasqyra të do

  Lek 250 Lek 600
   DESCRIPTION

   Skrab për Fytyrën me Myshk te Bardhë dhe Vaj Argani.

   58% ulje për vetëm 24 h !

   Informacion per produktin: 

   Seria e lëkurës Thalia Keep Fresh, me formulën e saj të butë sidomos për lëkurën normale dhe të kombinuar, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, zbutjen e sipërfaqes së lëkurës, zvogëlimin e poreve dhe papërsosmëritë duke mbrojtur ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Me përmbajtjen organike të vajit  të Arganit, ajo hidraton lëkurën dhe ofron kujdes për një kohë të gjatë. Kjo i jep lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër.

   Përdorimi i produktit:

   Koha ideale për pëdorimin e kremit është para gjumit. Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të hidratuar me lëvizje të vogla rrethore. Shmangni kontaktin me zonën e syve. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe thajeni butësisht me një peshqir.

   Rekomandohet të përdoret 2 ose 3 herë në javë, sipas nevojës.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP