Skip to product information
1 of 6

Modastika Cosmetics

Paletë për sytë

Paletë për sytë

Regular price Lek 1,100 ALL
Regular price Sale price Lek 1,100 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Një paletë  për sytë me 6 ngjyra të kombinueshme ,nga UMF. Nuanca shumë të  pigmentuara dhe rezituese, e perdorshme në përditshmëri por edhe për evente. Të lejon të krijosh pamje natyrale dhe magjepsëse pa u dukur e ekzagjeruar.

 

View full details