Paketa Emolliente

  Paketa Emolliente

  Lek 1,100
   DESCRIPTION

   Përzierje e pluhurave me veti të forta mbrojtëse, hidratuese dhe ndriçuese të flokëve. Përbërësit (delli, marshmallow, jonxhë, farë liri, elb dhe tërshërë) ofrojnë një produkt të pasur me aminoacide, vitamina, kripëra minerale dhe mukilazh,  të aftë për të ristrukturuar flokët e thatë, të brishtë dhe pa jetë . Jep zbutje, shkëlqim dhe ndjesi mëndafshi në flokë.Është një paketë neutrale, kështu që nuk ndryshon ngjyrën bazë të flokëve.

    SI PËRDORET:

   Përzieni sasinë e kërkuar të pluhurit me ujë të nxehtë, derisa të merrni një konsistencë jo shumë të trashë. Shtoni (opsionale) 3 lugë kos (për 100 g produkt). Vendoseni në flokë të pastruar dhe pak të lagur. Mbështilleni me letër alumini ose me mjete rrethanore dhe lëreni të veprojë për 20-30 minuta. Pas kohës së pritur shpëlahet floku dhe  vazhdo me tharjen normale.

   * në flokë veçanërisht të çelur, shumë të lehtë ose të oksigjenuar për një kohë të shkurtër, mund të lëshojë në disa raste sporadike një gjysmë toni të errësimit të nuancës fillestare.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP