Paisje Bukurie me Frekuence

  Paisje Bukurie me Frekuence

  Lek 11,900 Lek 25,000
   DESCRIPTION
   Me benefite te pafundme ne lekure ;
   *Trajton parandalimin e akneve.
   *Trajton rrudhat e mimikes.
   *I jep lekures fortesi.
   *Pershpejton ne zbehjen e njollave.
   *Zbut lekuren ne syte e fryre dhe rrathet e zinj .
   *Nxit kolagjenin ne lekure.
   *Redukton njollat e erreta dhe poret e medha ne lekure .

   Prodhim 100% i testuar dhe i certifikuar.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS
   BACK TO TOP