Multivitamina për Flokë Delikat

  Multivitamina për Flokë Delikat

  Lek 850 Lek 1,300
   DESCRIPTION

   Me formulën e saj të lehtë kremi i flokëve Thalia Pro-Keratin ushqen flokët deri në maja.

   Flokët forcohen dhe zbuten me proteina keratinike. Produkti mund të përdoret në flokë të thatë ose të lagur.Për kujdes optimal,masazhoni produktin në gjatësinë e flokëve pas larjes dhe modelojeni si zakonisht.Mbron flokët e elektrizuar nga djegia dhe nxehtësia.Kremi për flokët Thalia Pro Keratin ushqen flokët falë formulës së tij të lehtë të pasuruar me proteina keratine.Ndihmon për t’i bërë flokët më të butë, duke zbutur kutikulat e flokëve. 

   Thalia Pro Keratin Multivitamin Shampo nxit rritjen e shpejtë dhe pamjen e ndritshme dhe të gjallë të flokëve. Eshtë i përshtatshëm për trajtimin e flokëve të imët dhe të thatë.Thalia Multivitamina Pro Keratin ndihmon për t’i rritur më shpejt dhe më të fortë duke transportuar oksigjen në skalpin e kokës dhe fijet e flokëve falë proteinave të keratinës dhe vitaminave A, E, F, H dhe B. Ajo promovon rritje të fortë në një kohë të shkurtër dhe mbështet pamjen e flokëve me shkëlqim dhe të gjallë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP