Maskë Rigjeneruese për Flokë të Dëmtuar me Moringa dhe Spirulina

  Maskë Rigjeneruese për Flokë të Dëmtuar me Moringa dhe Spirulina

  Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Ideale për flokë të dëmtuar, pa jetë dhe të thatë. Rivitalizon  flokët duke i lënë të butë për një kohë të gjatë. Me proteina të lëngshme moringa, spirulina, kërp, ullinj, ekstrakte organike të kajsisë, kokosit dhe farave të melit dhe vajrave organikë të Bajames së ëmbël dhe Jojoba, ristrukturon flokët duke i bërë ato të butë, të zhdërvjellët dhe me shkëlqim. Nuk permban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. Krehuni dhe lëreni për 10/15 minuta para shpëlarjes.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP