Maskë për Fytyrën me Ekstrakt Argjile

  Maskë për Fytyrën me Ekstrakt Argjile

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Maska për fytyrën me ekstrakt argjile pastron lëkurën tuaj thellësisht duke ndihmuar në heqjen e lëkurës së vdekur. Ndihmon për të rimarrë shkëlqimin e saj natyral duke hequr vajin e tepërt nga lëkura.

   I jep një pamje të mëndafshtë dhe gjallëri fytyrës tuaj. Maskat e fytyrës me bazë argjile, shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme në formatin 100 ml.

   Përdorimi i produktit:

   -Vendosni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës.

   - Prisni 15-20 minuta.

   - Shpëlajeni maskën e tharë me ujë të vakët.

   -Aplikoni një ose dy herë në javë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP