Maskë për Fytyrën me Vaj Kokosi Ekstra i Virgjër

  Maskë për Fytyrën me Vaj Kokosi Ekstra i Virgjër

  Lek 600
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Përveç vetive antioksiduese dhe antibakteriale, vaji i kokosit ka mjaft vitamina E, C dhe B6, minerale si hekuri, magnezi, natriumi, kaliumi, një thesar i vërtetë për fytyrën tuaj. Acidi laurik, i cili është gjithashtu në qumështin e gjirit, është një tjetër nga vetitë që e bën vajin e kokosit kaq të vlefshëm. Vaji i kokosit, i cili përthithet shpejt dhe lehtë nga lëkura, ushqen thellësisht, hidraton, kujdeset dhe zbut lëkurën.  Vaji i kokosit është gjithashtu efektiv në shenjat e plakjes. Është ndihmues për rrudhat e fytyrës dhe qafës. 

   Përdorimi i produktit:

   Ju mund të përdorni Maskën për Fytyrë e Vajit të Kokosit, dy herë në javë. Merrni një pjesë të vogël të produktit në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni atë në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar butësisht me majat e gishtave. Lëreni të qëndrojë për disa minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP