Maskë për Fytyrën me Oriz dhe Argjilë

  Maskë për Fytyrën me Oriz dhe Argjilë

  Lek 499 Lek 800
   DESCRIPTION

   Maska prej balte së bashku me ekstraktin e orizit pastron fytyrën tuaj thellësisht dhe e ndihmon të duket më e ndritshme. Falë përzierjes së orizit dhe argjilës në formulën e saj, ndihmon në elasticitetin dhe heqjen e papastërtive në lëkurë.

   Maskat e fytyrës me bazë argjile shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme formatesh nga 100 ml.

   Përdorimi i produktit:

   -Vendosni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës.

   -Prisni 15-20 minuta.

   - Shpëlajeni maskën e tharë me ujë të ngrohtë.

   -Aplikoni një ose dy herë në javë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP