Maskë për Fytyrën me Ekstrakt Argjile

  Maskë për Fytyrën me Ekstrakt Argjile

  Lek 499 Lek 800
   DESCRIPTION

   Maska për fytyrën me ekstrakt argjile pastron lëkurën tuaj thellësisht duke ndihmuar në heqjen e lëkurës së vdekur. Ndihmon për të rimarrë shkëlqimin e saj natyral duke hequr vajin e tepërt nga lëkura.

   I jep një pamje të mëndafshtë dhe gjallëri fytyrës tuaj. Maskat e fytyrës me bazë argjile, shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme në formatin 100 ml.

   Përdorimi i produktit:

   -Vendosni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës.

   - Prisni 15-20 minuta.

   - Shpëlajeni maskën e tharë me ujë të vakët.

   -Aplikoni një ose dy herë në javë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP