BIOSNAIL - Maskë fytyre me sekrecion kërmilli

  BIOSNAIL - Maskë fytyre me sekrecion kërmilli

  Lek 1,250
   DESCRIPTION

   BIOSNAIL- Maskë fytyre me sekrecion kërmilli

   Maska e fytyrës me celulozë me efekt lifting për  8-orë, me pëmbajtje 45% sekrecion kërmilli dhe me dermo-tenes natyral si ekstrakti Kijelia, tërheqes natyral , i përfituar nga ektraktet e bimës që rriten në Afrikë në prezencën e dy peptideve që ndihmojnë në tërheqjen e lëkurës në mënyrë natyrale; ekstrakt nga Quillaja, hidratues natyral, i përfituar nga bimët e Chilean që përmbajne qeliza polisakaride formuar nga prezenca e flavonoideve dhe sheqer të reduktuar duke i dhënë lëkurës veti hidratuese.

   Të gjitha këto të kombinuara me vetitë e mukusit të kërmillit që është ingredient natyral kundër rrudhave, jep jo vetëm efektin tërheqës por edhe kujdesje fantastike dhe mirëqenie të lëkurës së fytyrës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP