Maskë për Fytyrë me Argjilë dhe Ekstrakt Avokado

  Maskë për Fytyrë me Argjilë dhe Ekstrakt Avokado

  Lek 499 Lek 800
   DESCRIPTION

   Karakteristikat pastruese  të argjilës luajnë një rol të rëndësishëm në pastrimin e lëkurës nga qelizat e vdekura dhe mbajtjen nën kontroll te vajit në lëkurë.

   Vaji i avokados forcon barrierën e lëkurës që humbet hidratimin dhe freskinë si dhe ndihmon në eliminimin e thatësisë dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës. Maskat e fytyrës me bazë argjile, shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme në paketimet 100 ml.

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës. Prisni 15-20 minuta  dhe shpëlajeni maskën e tharë me ujë të ngrohtë. Aplikojeni një ose dy herë në javë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP