Maskë me Amla dhe Ziziphus

  Maskë me Amla dhe Ziziphus

  Lek 1,500
   DESCRIPTION

   Maskë rigjeneruese dhe ristrukturuese ideale për flokë të thatë, të këputur, të patrajtuar dhe të dëmtuar. Me ekstrakte Amla dhe Ziziphus dhe të pasuruar me vajra ushqyes nga bujqësia organike (Kastori, Kërp, Jojoba dhe Bajamja e ëmbël) ristrukturon flokët duke i bërë ato të butë, me strukturë të plotë dhe me shkëlqim. Nuk permban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. Krehuni dhe lëreni për 10/15 minuta para shpëlarjes.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP