Maskë flokësh me Vaj Ulliri dhe Gjalp Makadamia

  Maskë flokësh me Vaj Ulliri dhe Gjalp Makadamia

  Lek 1,000
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin: 

   Maska e kujdesit për flokët me vaj ulliri Thalia, kujdeset dhe forcon flokët tuaj falë vetive ushqyese, unike dhe natyrore që ka. Është gjithashtu efektive kundër rënies së flokëve falë vitaminës E intensive dhe PhytoComplex AHL në përmbajtjen e vajit të ullirit. Formula e saj e veçantë që përmban provitaminën B5 rregullon në mënyrë të përsosur dëmtimin dhe ristrukturon flokët. Parandalon këputjen e flokëve. Ndihmon për të rregulluar ekuilibrin e hidratimit dhe forcon flokët kundër dëmtimeve të shkaktuara nga mjetet stiluese.  

   Përdorimi i produktit:

   Vendoseni në skajet e lagura të flokëve dhe shoqërojeni me lëvizje masazhuese. Pasi të keni pritur që përmbajtja e veçantë të veprojë për 2 minuta, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Stilojini flokët si gjithmonë. Përdoerni 2-3 herë në javë për rezultate më të mëdha.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP