Maskë Detox me Borzilok dhe Kërp

  Maskë Detox me Borzilok dhe Kërp

  Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Maskë detoksifikuese ideale për flokët e ekspozuar ndaj smogut, pluhurit të imët dhe ujit të fortë. Kundërvepron si me efektet e ndotjes ashtu edhe me gurët gëlqerorë në ujë. Me mollë, limon, rrush, krunde gruri, rozmarinë, nem dhe domate, të ekstrakteve organike të borzilokut dhe çajit jeshil, vajrave organikë të kërpit dhe kastorit, mbron dhe pastron flokët, duke i bërë të butë, jetësorë dhe me shkëlqim.Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

    Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. I krihni dhe lërini për 10 deri 15 minuta para shpëlarjes.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP