Maskë -Set pastrues për fytyrën

  Maskë -Set pastrues për fytyrën

  Lek 3,000
   DESCRIPTION
   • Efekt intensiv, rigjallërues dhe antioksidues
   • Efektivisht tonifikon fytyrën, duke përthithur sebumin e tepër
   • Balancon  zonat e yndyrshme
   • Redukton pikat e zeza
   • Me veprimin sinergjik të argjilës rozë, jeshile të bardhë  të levandos dhe kamomilit


   Përdorimi:

   Përzjeni sasinë e duhur të pluhurit dhe hidrolatave për të përfituar konsistencën e baltës, aplikoni një shtresë në mënyrë të njëtrajtshme, në të gjithë fytyrën  dhe në zonën T për lëkurën mikse duke evituar zonën e syve. Lëreni të veprojë dhe më pas shpëlajeni përpara se të thahet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP