Maskë për flokët

  Maskë për flokët

  Lek 2,000
   DESCRIPTION
   • Kjo maskë është një trajtim ushqyes dhe rigjnerues
   • Trajton flokët në thellësi
   • I bën ato më elastikë dhe fleksibël
   • Eleminon efektin elektrizues
   • Me përbërje:mjaltë biologjik,acid hialuronik, ekstrakte biologjike,vajërat biologjikë të arrës së kokosit, linen,arganit,dhe gjalpit biologjik sshea

   Për flokë më të shndritshëm, fortë dhe më të ristrukturuar.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP