Skip to product information
1 of 17

Modastika Cosmetics

Manikyr Lacquer GIZZENE

Manikyr Lacquer GIZZENE

Regular price Lek 299 ALL
Regular price Sale price Lek 299 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

  • forcues i thonjve
  • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
  •  rezistent ndaj ujit

Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.

 

 

 

View full details