SERUM LUX WATERMELON MILKY

  SERUM LUX WATERMELON MILKY

  Lek 4,000
   DESCRIPTION

   Formulë inovative multivitaminale me një strukturë të butë,veprim hidratues dhe tonifikues,i projektuar për të rivendosur vitalitetin,butësinë dhe tone rrezatuese të lëkurës.

   Përbërësit aktivë të çmuar si Shalqiri, Acai, Ginseng, Rosa Canina dhe  portokalli nxisin veprimin antioksidant dhe mbrojtës të indeve,duke përshpejtuar rinovimin e qelizave dhe duke rregulluar mikrobiomën.

   Favorizon prodhimin e acidit hialuronik.Formula ekskluzive pasurohet nga grupi i vitaminave A - C - E - F, Niacinamide, Acid Hialuronik, për një lëkurë që do të duket dukshëm më e ndritshme dhe e rigjallëruar.

   Formati: 30ml

   Mënyra e përdorimit:

   Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte, duke bërë masazh derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP