LUX - Tonik për fytyrën

  LUX - Tonik për fytyrën

  Lek 1,499 Lek 3,100
   DESCRIPTION

   LUX - Tonik për fytyrën

   Locion për fytyrën me efekt eksfoliues dhe shkëlqyes, krijuar si trajtim special për lëkura të yndyrshme dhe mikse, me akne dhe imperfeksione. Formula e veçantë, astrogjenët dhe dizifektantët rregullojnë prodhimin e sebumit, pastrojnë dhe reduktojnë poret. Acidi Salicylic vepron si pastrues i lëkurës së vdekur, që e rinovon shtesën e parë dhe përmirëson sipërfaqen e lëkurës duke e theksuar shkëlqimin natyral të saj. Ekstraktet e trumzës, rigonit dhe limonit falë vetive antibakteriale e pastruese dhe vitaminave, zinku dhe Flower waters kanë benefite antioksiduese që e rigjenerojnë lëkurën dhe rifiton shkëlqimin.

   Përdorimi:

   Aplikojeni butësisht në fytyrë dhe qafë duke e pastruar me një copë pambuku, një ose dy herë në ditë në varësi të nevojave dhe llojit të lëkurës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP