LUX - Hidratues Lëkure

  LUX - Hidratues Lëkure

  Lek 3,200
   DESCRIPTION


   • Përgatit lëkurën për trajtime bukurie, duke theksuar efektet e tyre
   • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës
   • E bën lëkurën më të hidratuar, të butë dhe të shëndetshme
   • Është e formuluar me ingredientë  biologjikë zbutës dhe pastrues
   • Vitamina C i jep lëkurës efekt ndriçues të menjëhershëm.

   Përdorimi:

   Aplikojeni në fytyre, qafë dhe dekolte para përdorimit të përhershëm të trajtimeve të bukurisë. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP