Lux Crème Sorbet - Hidratues për lëkurën e fytyrës

  Lux Crème Sorbet - Hidratues për lëkurën e fytyrës

  Lek 3,800
   DESCRIPTION

   Lux Crème Sorbet - Trajtim bukurie për lëkuren e fytyrës

   Trajtimi i bukurisë me veprim intensiv, hidratues dhe rigjenerues, ideal për çdo lloj lëkure, me teksturë të lehtë, depërton shpejt dhe ushqen në thellësi pa krijuar yndyrë, duke dhënë ndjesi freskie dhe komforti të menjëhershëm. Formula eskluzive konsiston në Extracts of Royal Orchid, Ninfea dhe miks të vajrave organikë qe forcojnë mbrojtjen natyrale të lëkurës dhe stimulojnë vitalitetin e saj. Qelizat e staminuara të Red Vine, Green Tea dhe vitaminës E,sigurojnë veprim të fuqishëm tendosës dhe kundër plakjes. Damask Rose Water dhe Hamamelis garantojnë funksion të shkëlqyeshëm si bazë makeup-i. Lëkura është më e butë, e rigjeneruear dhe rifiton ndriçimin e saj natyral.

   Përdorimi:

   Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte paraprakisht të pastruar, me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP