LUX - Larës për Makeup
LUX - Larës për Makeup

  LUX - Larës për Makeup

  Lek 2,900
   DESCRIPTION

   Falë kombinimit të vajit organik të Jojoba, Sunflower Rice dhe Viperine seeds, Tocoferol dhe ekstraktet zbutëse të Calendula, Camomile, Iperic, larësi aktiv i Kozmetikës Natyrale Eterea është ideal për të hequr çdo lloj makeup-i, duke e lënë lëkurën e paster, të ushqyer dhe të butë. Edhe pse ka konsistencë të trashë, kthehet si vaj dhe më pas si qumësht kur bie në kontakt me ujin.

   Formulë inovative me tre faza, që butësisht kujdeset dhe zbut lëkurën, duke rregulluar qarkullimin e qelizave dhe  zbardh menjëherë fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Vepron në mënyrë aktive për lëkurë më rinore falë vajrave vegjetalë ekstremisht të çmuar, me përbërës dhe veti riparuese, që ushtrojnë veprim të fuqishëm antioksidant dhe veprojnë në mënyrë sinergjike me enzimat proteolitike, duke bërë pastrim të thellë delikat, që i bashkangjitet dhe efekti ushqyes i një maske. Përdorimi i vazhdueshëm i jep lëkurës pamje të shëndetshme, të butë dhe radiante.

   Përdorimi:

   Aplikojeni produktin në sasi të vogël në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Lejeni për disa minuta. Lagini majat e gishtave dhe masazhojeni. Veproni mbas disa sekondave, shpëlajeni dhe thajeni me peshqir.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP