Spray i flokëve me vaj rodhe

  Spray i flokëve me vaj rodhe

  Lek 1,500
   DESCRIPTION

   Locion balancues i sebumit (yndyrës) me ekstrakt ujor të rrodhes, luleradhiqe, akilea, farfara, altea dhe caji jeshil, i bashkuar me aminoacide thelbësore, në bazën e strukturës së keratinës, që rrjedh nga Gruri dhe Soja. Ribalancon lëkurën duke lejuar që flokët të rimarrin lehtësinë dhe vëllimin. Ideale si trajtim pastrues për flokët e yndyrshëm, me një efekt qetësues dhe freskues. Është një produkt që përthithet shpejt, nuk është i yndyrshëm dhe nuk njolloset. Ne rekomandojmë që të kombinohet me shampon për flokë të yndyrshëm, me paketën e balancimit të yndyrës.

    SI  PËRDORET:

   Spërkateni çdo ditë në lëkurën e kokës, masazhojeni derisa të përthithet pa shpëlarë. Për një rezultat efektiv, rekomandohet të paktën një muaj trajtim.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP