Larës me shkumë për fytyrën dhe sytë

  Larës me shkumë për fytyrën dhe sytë

  Lek 2,700
   DESCRIPTION

   Në mënyrë efektive largon papastërtitë dhe makeup-in, duke e lënë lëkurën të hidratuar.

   • Pastron edhe makeup-in e papërshkueshëm nga uji
   Përmban glicerinë, PCA dhe acid malik(3 rregullatorët bazë të lagështirës në lëkurë)
   • Eksfolion butësisht fytyrën falë acidit AHA i cili nxirret nga mollët

   Zhvilluar për lëkurë normale dhe të yndyrshme.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS
   BACK TO TOP