Larës me minerale për fytyrën dhe sytë

  Larës me minerale për fytyrën dhe sytë

  Lek 2,700
   DESCRIPTION

   Heq butësisht mbetjet e fundit të papastërtive dhe makeup-it ,duke e lënë lëkurën të hidratuar:

   • Pastron madje edhe makeup-in e papërshkueshëm nga uji
   • Përmban glicerinë, PCA dhe acid malik(3 rregullatorët bazë të lagështirës në lëkurë)
   • Canola nordike dhe vaji i tërshërës kanë një efekt qetësues në lëkurën me tendencë skuqjeje dhe të irrituar.

   Zhvilluar për lëkurë normale dhe të thatë

   150 ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP