Skip to product information
1 of 3

Modastika Cosmetics

Laps për vetullat

Laps për vetullat

Regular price Lek 900 ALL
Regular price Sale price Lek 900 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Ky laps është kundër ujit dhe jetëgjatë.Krijon pamje natyrale, i lehtë dhe i përshtatshëm për tu përdorur. I përkryer për makeup profesional dhe për fillestare.Perfekte për përdorim  të përditshëm.

 

 

View full details