Skip to product information
1 of 7

Modastika Cosmetics

Laps për vetullat-GIZZENE

Laps për vetullat-GIZZENE

Regular price Lek 299 ALL
Regular price Sale price Lek 299 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Për një stilim të saktë të vetullave dhe për një rezultat sa më natyral.

Laps mbushës dhe formues  për vetullat ,super i lehtë në përdorim.

Jepini formën që dëshironi vetullave tuaja.

Lapsi i  vetullave  të Gizzene jep mundësinë për fillestarët dhe profesionistët që dëshirojnë  vetulla më të plota sepse është aq i thjeshtë për tu përdorur.

Furça e vetullave në kapakun e lapsit ndihmon për stilim më të plotë.

Rezistent ndaj ujit.

View full details