Skip to product information
1 of 4

Modastika Cosmetics

Laps për vetulla me krëhër

Laps për vetulla me krëhër

Regular price Lek 700 ALL
Regular price Sale price Lek 700 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Ky laps është kundër ujit dhe jetëgjatë. Krijon pamje natyrale, i lehtë dhe i përshtatshëm për tu përdorur. I përkryer për makeup artist profesional dhe për fillestare. Perfekte për përdorim në shtëpi ose kur jeni në udhëtim. Vjen në ngjyra të ndryshme.

View full details