Skip to product information
1 of 1

Modastika

Kundër rënies për skalp të irrituar !

Kundër rënies për skalp të irrituar !

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 1,600 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

 Seti 1 + 1 !

Shampo Kundër Rënies së Fokëve me Dëllinjë dhe Çaj

A keni ndonjë problem ndaj humbjes së flokëve? Nuk keni njohur akoma shampon tonë efektive për humbjen e flokëve.

 Detajet e produktit:

Sekreti më i rëndësishëm i shampos kundër rënjes së flokëve Thalia Juniper dhe Tea Tree Oil është aktivi bimor PhytoComplex AHL®, e cila merret nga një përzierje e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektive kundër rënjes së flokëve. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinën e hidrolizuar që përmban.

Efekti i produktit kundër rënjes së flokëve rritet nga ekstrakte intensive të pemës së dëllinjës. Pema e dëllinjës ka një tjetër tipar të mrekullueshëm siç është rritja e qarkullimit të gjakut.

Ekstraktet e pemës së çajit, nga ana tjetër, ndihmojnë në eliminimin e rritjeve të padëshiruara në flokët dhe lëkurën e kokës, parandalojnë formimin e zbokthit, ushqejnë dhe lagështojnë flokët tuaj.

Përdorimi:

Aplikoni Thalia Juniper dhe Tea Tree Oil Anti-Hair Ross Shampoo në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Për të rritur thithjen, masazhojeni atë në flokët tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Përdoreni atë rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

 

 

Krem për Lëkurën me Pluhur Perle
PERSHKRIMI

Krijuar nga kombinimi i pluhurit unik të perlave me solucione të veçanta në Akten Cosmetics Laboratory, 100% natyrale dhe 100% inovative Thalia Pearl Skin Cream përmban molekula bioaktive me bazë minerale miqësore me strukturën e lëkurës. Falë kësaj veçorie, përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat.

Kremi i lëkurës me pluhur perle gjithashtu kontribuon në rigjenerimin e lëkurës me efektet e saj tërheqëse, freskuese dhe kundër rrudhave. Nga ana tjetër, duke ruajtur ngjyrën natyrale të lëkurës, ajo zvogëlon skuqjen dhe largimin e njollave. Në përdorim të rregullt, ajo i jep shkëlqim dhe freski.

A është pluhuri i perlave i dobishëm për lëkurën?

Pluhuri i perlave, i cili ka një strukturë organike me bazë minerale, përmban shumë minerale që janë të dobishme për lëkurën, si dhe proteina dhe më shumë se 20 aminoacide. Falë bashkimit të saj të energjisë minerale, proteinave dhe aminoacideve, pluhuri margaritar rigjeneron qelizat, tërheq dhe zvogëlon rrudhat.

Përdorimi: 

Vendosni kremin në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju mund ta përdorni lehtë produktin si pjesë e rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën kur filloni ditën, pas dushit dhe banjës së diellit, ose sa herë që keni nevojë për të.

*Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

View full details