Kundër rënies për flokë të lyer dhe të dëmtuar!

  Kundër rënies për flokë të lyer dhe të dëmtuar!

  Lek 800 Lek 1,600
   DESCRIPTION

     Seti 1 + 1 !

   Shampo me Ekstrakt Gruri dhe Mjalti

   Ne ju ftojmë të dëgjoni tingujt e grurit dhe mjaltit. Me këto burime të çmuara të jetës, flokët tuaj tani do të jenë më të butë, të shëndetshëm dhe më të lehtë për tu dhënë formë. Shampo Thalia me ekstrakt gruri dhe mjalti është efektive kundër rënies së flokëve, ushqen flokët e thatë, të lodhur dhe të lyer, siguron mbrojtje nga faktorët e jashtëm dhe rifiton shkëlqimin e saj falë ekstrakteve intensive të grurit dhe mjaltit në formulën e saj. Një sekret tjetër i kësaj shampoje unike është; një barishte aktive PhytoComplex AHL® e patentuar, e cila merret nga një përzierje e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektive kundër rënies së flokëve. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinën e hidrolizuar që përmban. Nuk kërkon përdorimin e balsam shtesë.

   Përdorimi:

   Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët tuaj për të rritur përthithjen. Në fund, shpëlajini me ujë të ngrohtë. Përdoreni atë rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   Krem për Lëkurën me Ekstrakt Orizi

   Falë vajit të krundit të orizit në formulën e tij, ai kontribuon në rritjen e elasticitetit dhe në pamjen e  freskët të lëkurës tuaj.

    Përdorimi i produktit:

    - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar, në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje rrethore masazhi. 

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

    

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP